Sposób płatności

Najbezpieczniejszą, najszybszą i najlepszą formą płatności jest gotówka przy odbiorze i taką formę płatności preferujemy w naszym sklepie meblomarket24

Po przyjęciu zamówienia od razu przekazujemy je do realizacji. Nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Brak zaliczek

Bezpieczeństwo transakcji jest dla nas najwyższym priorytetem dlatego zrezygnowaliśmy z pobierania zaliczek. Gwarantujemy, że nie zapłacisz ani złotówki dopóki zamówienie nie zostanie przez Ciebie odebrane i sprawdzone. 

Więcej info pod numerem telefonu 733-173-807 lub email: meblomarket24@interia.pl

Faktura VAT 0%

Nasz sklep na życzenie klienta wystawia faktury VAT w języku polskim, angielskim lub dwujęzyczne (polsko-angielskie). Dodatkowo dla firm zarejestrowanych w Unii Europejskiej posiadających aktywny europejski NIP wystawiamy faktury 0%.

Zasady wystawiania faktury:
- kontrahent z kraju Unii Europejskiej musi posiadać aktywny numeru VAT Unii Europejskiej
- każdorazowo klient, który otrzymuje fakturę unijną musi podpisać „Oświadczenie nabywcy towaru w ramach dostawy wewnątrzwspólnotowej”, na którym znajdują się informacje o środku transportu, dacie wywozu towaru, miejscu dostawy a także oświadczenie o odebraniu towaru.