Materac kieszeniowy+kokos

509,99 zł
Brutto zzgl. Versandkosten 2 tygodnie

Zaletą materacy sprężynowych jest fakt, że każda sprężynka wkładu pracuje niezależnie i umieszczona jest w osobnej, materiałowej kieszonce, dzięki czemu reaguje indywidualnie na ciężar ciała, dopasowując się idealnie do jego kształtu. Oznacza to m.in. że śpiąc razem ze swoim partnerem nie odczuwamy jego ruchów i śpimy spokojniej! Im więcej sprężynek tym dokładniejsza reakcja na kształt i ciężar ciała.

Rozmiar
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Jednostronny materac z pianki T25 i kokosem
 • Sprężyny kieszeniowe (265 szt./m2)
 • 7 stref twardości
 • Jednostronny model materaca kieszeniowego wykonanego z pianki T25 oraz z warstwą maty kokosowej. Zastosowaliśmy 7-strefowy wkład sprężynowy, w którym każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni – zapewnia to w pełni niezależną pracę każdej ze sprężyn co przekłada się na wyraźnie zwiększony komfort niż w przypadku wkładów bonelowych. Rozmieszczenie sprężyn na poziomie 265 szt/m2. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej od strony przeznaczonej do spania, materac znacznie zyskuje na sztywności. Kokos zwiększa cyrkulację powietrza oraz pomaga zachować higienę wewnątrz materaca (materiał antybakteryjny).

  Wierzchnia warstwa materaca wykonana z poliuretanowej pianki T25 (gęstość: 25kg/m3), która zapewnia dobre walory użytkowe (twardość oraz sprężystość) oraz niską podatność na odkształcenia.

 • Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

 • W celu zapewnienia najlepszych właściwości użytkowych, materac powinien być stosowany ze stelażami, w których listwy rozmieszczone są w odległościach nie przekraczających 30 mm.

  Należy pamiętać, że w przypadku materacy jednostronnych powierzchnię użytkową stanowi tylko jedna ze stron. Poprawnie zainstalowany materac powinien zawsze znajdować się w tej samej pozycji tj. stroną użytkową do góry.

16
99 Przedmioty