Materac latex z kokosem

599,99 zł
Brutto zzgl. Versandkosten 2 tygodnie

Materace lateksowe zapewniają optymalną elastyczność i bardzo dobrą wentylację wkładu. Reagują na ciężar ciała i dopasowują się łatwo do jego kształtu. Są odporne na odkształcenia, a właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne lateksu ograniczają możliwość wystąpienia alergii.  

Rozmiar
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Wierzchnia warstwa z lateksu
 • Sprężyny kieszeniowe (265 szt./m2)
 • 7 stref twardości
 • Jednostronna warstwa kokosa
 • Podstawowy model jednostronnego materaca kieszeniowego z warstwą lateksu. Zastosowaliśmy 7-strefowy wkład sprężynowy, w którym każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni – zapewnia to w pełni niezależną pracę każdej ze sprężyn co przekłada się na wyraźnie zwiększony komfort niż w przypadku wkładów bonelowych. Rozmieszczenie sprężyn na poziomie 265 szt/m2.

  Wierzchnia warstwa materaca wykonana z perforowanego lateksu jest 4 cm. warstwą oddychającą. Bardzo dobrze dopasowuje się do ciała, ułatwia rozluźnianie mięśni podczas wypoczynku, jednocześnie zapewniając wsparcie dla kręgosłupa. lateks znacznie podnosi komfort użytkowania, pozytywnie wpływa na samopoczucie, ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i jest materiałem nie pylącym (polecany dla alergików).Dzięki zastosowaniu maty kokosowej od strony przeznaczonej do spania, materac znacznie zyskuje na sztywności. Kokos zwiększa cyrkulację powietrza oraz pomaga zachować higienę wewnątrz materaca (materiał antybakteryjny).

 • Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

 • W celu zapewnienia najlepszych właściwości użytkowych, materac powinien być stosowany ze stelażami, w których listwy rozmieszczone są w odległościach nie przekraczających 30 mm.

  Należy pamiętać, że w przypadku materacy jednostronnych powierzchnię użytkową stanowi tylko jedna ze stron. Poprawnie zainstalowany materac powinien zawsze znajdować się w tej samej pozycji tj. stroną użytkową do góry.

18
100 Przedmioty